مرورگر شما (Internet Explorer 8) از رده خارج شده است. این مرورگر دارای مشکلات امنیتی شناخته شده می باشد و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
نسخه مرورگر شما قدیمی است و نمی تواند تمامی ویژگی های این وب سایت را به خوبی نمایش دهد.
جهت به روز رسانی مرورگر خود اینجا کلیک کنید.
×
ترانسفورماتور يکي از تجهيزات اصلي مورد استفاده در سيستم هاي قدرت A.C مي باشد که انتقال و توزيع انرژي الکتريکي را در مناسب ترين سطح ولتاژ ممکن مي سازد. ترانسفورماتورها در انواع مختلفي از جمله صنعتي ،‌يکسوساز ، کوره ، زمين و مصرف داخلي ، ‌نيروگاهي و راکتورهاي سري با مشخصات خاص جهت دستيابي به مقاصدي همچون انتقال انرژي الکتريکي ، عايق کردن يک مدار از مدار ديگر ، تطبيق امپدانس يک منبع و بار آن و استفاده در سيستم هاي يکسوساز، توليد شده و مورد استفاده قرار مي گيرند. به سبب تنوع و فراگيري در صنعت و زندگي روزمره ،‌ ترانسفورماتور به عنوان يک کالاي پراهميت ، گران قيمت و استراتژيک در چرخه صنعت مطرح مي باشد و درنتيجه نياز به وجود شرکتهاي تخصصي جهت ارائه سرويس و خدمات مناسب ، سريع و کيفي باتوجه به حسّاسيت هاي موجود در جهت تضمين سلامت کارکرد و حفظ اين سرمايه به روشني احساس مي گردد.

شرکت خدمات پس از فروش ايران ترانسفو  به منظور سرويس دهي مناسب و متمرکز به مشتريان درخصوص ترانسفورماتورهاي توليد شده توزيع (خشک و روغني) ، فوق توزيع و قدرت ،‌ در مهرماه سال 83 و با سرمايه گذاري و مشارکت شرکت هاي معتبر و شناخته شده توليدکننده و مرتبط با ترانسفورماتور در ايران شامل شرکت بازرگاني ايران ترانسفو ، ‌شرکت ايران ترانسفو ،‌ شرکت ايران ترانسفو ري و شرکت ترانسفورماتورسازي کوشکن (تسکو) تاسيس گرديد .

رشد و توسعه شرکت در همان سال هاي اوليه تاسيس و پتانسيل موجود در بازار براي ارائه خدمات بيشتر موجب شد که در سال 1384 شرکت  MRآلمان (بزرگترين سازنده کليد هاي تنظيم ولتاژ ترانسفورماتور در دنيا) و نمايندگي فروش آن در ايران (شرکت مهندسي سنس) جهت مشارکت در اين شرکت ابراز تمايل کنند که  با تصويب هيات مديره 20%  از سهام شرکت به  آنها واگذار گرديد. در حال حاضر اين شرکت با استفاده از پرسنل متخصص و مجرب و امکانات گسترده و همچنين مشارکت شرکتهاي معتبر و باسابقه توليدکننده ترانسفورماتور، قابليتهاي خود را در زمينه ارائه سرويس و خدمات پس از فروش ،‌ مشاوره ، ‌حمايت هاي فني و مهندسي و تامين تجهيزات محصولات گروه ايران ترانسفو به صورت متمرکز و سازماندهي شده در بازار داخلي و جهاني صنعت برق ارائه مي نمايد.
موضـوع فعـاليت شرکـت

موضوع فعاليت شرکت طبق اساسنامه شرکت ، عبارت است از نصب و راه اندازي و نگهداري و تعمير و خدمات پس از فروش کليه ترانسفورماتورها و تجهيزات مربوطه و نيز خريد وفروش و واردات و صادرات و انجام امور بازرگاني و امور تجاري از جمله خريد و فروش سهام در بازار بورس و اوراق بهادار و سرمايه گذاري و ايجاد نمايندگي و ارائه خدمات مهندسي و هرگونه فعاليت مجاز ديگر جهت نيل به اهداف شرکت. 
19 خرداد 1395 4933
Powered by CMSIRAN © 2002 - 2021